mobilkask-tercih-etmek-icin-7-neden
MobilKask’ı Tercih Etmek İçin 7 Neden!


Cep Telefonunuzun Ekranı Mı Kırıldı? Telefonunuzda Piksel Sorunları Mı Yaşıyorsunuz? veya Telefonunuzun Şarjı Hızlı Mı Bitiyor? Üzülmeyin! MobilKask Koruma Paketi sayesinde bu tür problemlerinize kalıcı çözümler bulabileceksiniz.

7 Maddede MobilKask!

1. Orjinal Ekran Değişimi İmkânı!

Cep Telefonu Koruma Paketi sunan MobilKask‘ın uzman personelleri hangi marka cep telefonu kullanırsanız kullanın diğer yetkili servislerin aksine ekran değişimini %100 orijinal parçalar ile yaparak telefonunuzu almış olduğunuz ilk günkü gibi tam randımanla kullanabilmenize olanak tanımaktadır.

2. Orjinal Pil Değişim Desteği!

Ticari kaygıların her daim ikinci plana atıldığı ender teknik servis firmaları arasında yer alan Mobilkask, koruma paketi kapsamında hizmet sunmuş olduğu müşterilerine her zaman orijinal pil değişim hizmetleri sunmaktadır. Telefonunuzun marka ve modeline bakılmaksızın batarya sorunlarınızda orijinal parçalar ile değişim imkânı sunulmaktadır.

3. 81 İlde Teknik Servis İmkânı!

Diğer koruma paket satışı gerçekleştiren firmaların aksine çok daha kurumsal bir altyapıya sahip olan MobilKask, Türkiye’nin 81 ilinde yetkili servislere sahiptir. Bu sayede sizin için hayati öneme sahip olan durumlarda hızlı bir şekilde cep telefonunuzun onarımını gerçekleştirebilirsiniz.

4. İkinci Yıl Yenilemede %50 İndirim İmkânı!

Cep telefonu koruma paketi sunan teknik servisler arasından yüksek müşteri memnuniyeti ile ayrışmayı başaran MobilKask, ticari kaygıları bir kenara bırakıp mevcutta 1 senelik hizmet paketi almış ama ikinci yıl yenileme yapması gereken müşterilerine %50 indirim imkânı sunmaktadır.

5. Yurt Dışı ve İkinci El Cihazlara Koruma Paketi İmkânı!

Yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübe sayesinde cep telefonu tüketicilerinin istek ve ihtiyaçlarına yanıt vermeyi başaran ender teknik servislerden bir tanesi olan Mobil kask, ikinci el ve yurtdışı cihazlarının da korumasını üstlenerek bu alanda verilmeyen bir hizmeti müşterilerine sunabilme başarısını göstermiştir.

6. Koruma Paketini Yeni Alınacak Olan Cihaza Devir İmkânı!

Sektördeki yeniliklerin her daim öncüsü olmayı başaran MobilKask, müşterilerinin yeni alacak oldukları cihaza koruma paketinin devrini sağlamaktadır. Yani daha önce bir koruma paketi almış ancak yeni bir cihaz almak isteyen bir müşteri yeni aldığı cep telefonuna koruma paketinin kalan süresini devir edebilmektedir.

7. Yedek Telefon Hizmeti!

Mobilkask, cep telefonu koruma paketi alan müşterilerinin iş ve sosyal yaşantılarında herhangi bir aksaklık yaşamamaları amacı ile onarım süresi boyunca yedek telefon hizmeti vermektedir


MobilKask Cep Telefonu Koruma Paketi ile ilgili olarak detaylı bilgi almak ve size özel fiyat tekliflerinden yararlanmak için günün istediğiniz bir saatinde 0212 935 0 935 numaralı telefonu arayabilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

X