cep-telefonu-kazalari
Mobil Kask İle Cep Telefonu Kazaları Hayatınıza Kabusa Çevirmeyecek

MobilKask ile Cep Telefonu Kazaları Bir Kabus Olmaktan Çıkıyor!

Akıllı cihazlarla ilgili yaşanan sorunlar genellikle üzücü sonuçlara yol açıyor. Üzücü sonuçlara yol açan Cep telefonu kazaları arasında en çok yaşananı telefonun yere düşmesidir. Düşme neticesinde çoğunlukla ekranlarda çizilme ya da çatlama olduğu görülüyor. Bunların dışında ise suya düşme, suyla temas gibi birçok istenmeyen durum, cep telefonlarının bozulmasına ya da eskisi gibi çalışmamasına sebep oluyor. Çarpmalar ve düşmeler zamanla telefonlarda ses kalitesinin düşmesine ve hoparlör ile ilgili sorunlar yaşanıyor. Hatta alınan hasar kamera sorunlarına da sebep oluyor. Yani aslında düşme, çarpma gibi durumlar, cep telefonlarının elektronik aksamlarında bir dizi sorunlar oluşmasına yol açıyor. İşte oluşabilecek bütün bu olumsuzluklar için telefonunuzu koruma altına almak, yaşanabilecek sorunları en aza indirmeye yardımcıdır. MobilKask size yaşadığınız her türlü cep telefonu sorunu için çözümler sunuyor.

MobilKask ile Ücretsiz Teknik Servis Hizmeti

Yetkili ya da teknik servis olduğunu söyleyen birçok merkez, yapacağı tamir, parça değişimi, yedek telefon tedariği gibi işlemler için para talep edebiliyor. Ancak MobilKask, cep telefonu kazaları, kaybolma, çalınma gibi durumlar için herhangi bir ekstra ücret talep etmez. Garanti kapsamına alınmaya uygun cep telefonları için gerekli garanti işlemleri yapılır. Garanti süresince alınacak herhangi bir teknik servis hizmeti için ücret beklentisi yoktur. Cihazının başına gelebilecek her türlü talihsizliğe karşı onu koruma altına almak isteyebilirsiniz. Online olarak oluşturabileceğiniz garanti talebi doğrultusunda cihaz modeliniz ve cihazınızın durumu incelenir. Sonrasında ilgili adrese gelinerek cihazınızın çalışır durumda olduğu teyit edilir. Herhangi bir arıza ya da hasar söz konusu olmayan cihazlarınız için MobilKask cep telefonu garantisi yaptırabilirsiniz. Garanti işlemleri için gerekli evrakları imzalayarak cihazınızın garanti sürecini başlatmanız oldukça kolaydır. Cep telefonu garantisi yaptırmanız durumunda yaşanacak herhangi bir hasarda yedek telefon alma hakkınızı kullanabilir, hasarınızın karşılanması için yardım alabilirsiniz.

Garanti Kapsamında Faydalanabileceğiniz Hizmetler

Akıllı cihazlarınızla ilgili yaşayabileceğiniz birçok talihsizlikte oldukça geniş kapsamlı bir garanti hizmeti alabilirsiniz. MobilKask teknik destek ya da müşteri hizmetleri üzerinden ulaşarak talep edebileceğiniz garanti hizmetleri:

  • 81 ilde yetkili teknik servis hizmeti
  • Kırılma, düşme ve çatlama neticesinde yapılan orijinal ekran değişimi
  • MobilKask uygulaması ile cihazınızı nerede kaybettiğinizi bulma avantajı
  • Ömrü tükenen akıllı cihaz bataryaları için orijinal değişim
  • Kameralarda yaşanan soluk görüntü, bulanıklık gibi şikayetlere karşılık orijinal yedek parça değişimi
  • Şebekede yaşanan sorunlara ana kart değişim desteği olmak üzere listelenebilir.

Garanti için başvurunuz onaylandığında garanti belgeleri adresinize 2 gün içinde teslim edilir. Türkiye’nin 81 ilinde en geniş kapsamlı ve güvenilir cep telefonu garanti hizmetini veren MobilKask’tan hizmet almak için yapacağınız ödemeler, nakit, havale ya da kredi kartına 6 taksit şeklinde olabilir. Cep telefonunuz ile ilgili yaşayabileceğiniz her türlü soruna çözüm bulan MobilKask, telekomünikasyon sektöründe verdiği cep telefonu teknik servis hizmetleriyle sektörünün öncüsü konumundadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

X